Genel

Kırtasiye Promosyon Ürünlerinin Tam Zamanı!

Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursanız olun tanıtım için yolunuz promosyon ürünler yelpazesinden mutlaka geçer. Tanıtım ve pazarlamanın en eski fakat en pratik yöntemlerinden biri olan promosyon, hedef kitleye ulaşmanın etkili yollarından. Yeni bir iş kurarken ya da işinizi büyütürken ihtiyacınız olan şey etkili bir tanıtımdır.

Tanıtım için yüksek bütçeler ayırmanıza gerek yok. Bazen promosyon defter bile beklentileri aşan etkiler yaratabiliyor. Kırtasiye promosyon ürünleri, markaların daha yaygın şekilde kullanılmasını sağlıyor. Okulların açılacağı dönemlerde işletmenizin tanıtım ihtiyacını gidermek için promosyon kalem, promosyon beslenme çantası, not defteri, bloknot, bez çanta gibi ürünlere yönelebilirsiniz. Çocukların ya da velilerin, eğitmenlerin okul ihtiyacını doğrudan karşılayan bir ürünü herkes ilk andan itibaren benimser ve kullanmaya başlar. Ürün seçerken ihtiyaç odağında olmanız tanıtım çalışmanızı başarıya götürür.

Kırtasiye Eşantiyon Ürünleri Nelerdir?

Promosyon logolu ürünler seçerken tercihiniz kâğıt ürünlerden yana olduysa sizleri birçok seçeneğin beklediğini bilmelisiniz. Tanıtım yaparken kullanabileceğiniz kırtasiye eşantiyonlar şöyle;

Defter: Her boy ve modelde tasarlanabilen defterler, firmaya özel şekilde de tasarlanabiliyor. Öreğin klasik defterler yerine telli bir defter istiyorsanız promosyon firması buna yönelik bir tasarım gerçekleştirebiliyor.

Kalem: Plastik kalem, tükenmez kalem, kurşun kalem, dolma kalem ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. Kalem yelpazesi oldukça geniş ve gelişmiş seçeneklere sahiptir. Örneğin doğaya bir katkı sunmak istiyorsanız tohumlu kalemler tercih edebilirsiniz.

Bloknot: Notlar almak, listeler oluşturmak için kullandığımız küçük bloknot defterler, iş ve eğitim hayatında çok iş görüyor. Çantanızda hatta cebinizde bile taşıyabileceğiniz bu işlevsel bloknotlarda markanız ve logonuzla birlikte dikkat çekici bir reklam yapabilirsiniz.

Ajanda: Genellikle sene sonunda ya da başında tercih edilen ajandalar, tarihli ve tarihsiz olmak üzere iki şekilde tasarlanıyor. İçinde tarih olmayan ancak kişilerin gününü programlayacağı bölmeler olan promosyon ajandalar sene boyunca kurumsal promosyon ürün ihtiyacını karşılıyor.

Takvim: Masa takvimi ve duvar takvimi, yine sene başında dikkat çeken ve aslında beklenilen bir logolu ürün sayılıyor. Takvimler günü programlamak için ideal ürünler olduğundan markanızı bu ürünlerle tanıtabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir